Reference

Alžběta a pes Eliška

Když byla jedné z mých fen diagnostikována těžká dysplazie kyčelního kloubu, byla jsem nucena vzdát se téměř všech sportovních aktivit, kterým jsme se společně věnovali, jelikož větší námaha téměř vždy znamenala kulhání a další komplikace. Po několika letech snahy udržet Elišku v kondici a zároveň se vyhnout zdravotním problémům, jsem se rozhodla vyzkoušet A-FLEX. Výsledek se dostavil po pár týdnech a z Elišky je opět vitální pes. Vzhledem ke skvělým výsledkům jsem začala sirup preventivně podávat i druhé fence, která je v tréninku – pozoruji nižší únavu po zátěži, a dokonce zlepšení kvality srsti.

Alžběta a pes Eliška

Dita a její belgičtí ovčáci

Mým plemenem jsou belgičtí ovčáci – malinois. A-FLEX používám pravidelně u všech věkových kategorií mých psů. U mladých a rostoucích jako prevenci pohybových obtíží a u závodních v plném tréninku na podporu a udržení pevnosti pohybového aparátu. U seniorů je efekt vidět asi nejvíce, kdy i v pokročilém věku, po sportovní a reprodukční kariéře jsou ve velice dobré fyzické kondici. U naší nejstarší 13leté Forty A-FLEX nevysazuji, protože pokud jsem to udělala, zhoršilo se vstávání a radost z pohybu. Nejvíce oceňuji chutnost a jednoduchost podání. Standardně podávám A-FLEX přímo do večerního krmiva.

Dita a její belgičtí ovčáci

Sofie a kůň Billy

V uplynulých měsících jsem měla možnost vyzkoušet kloubní výživu A-FLEX, která zajišťuje výživu a regeneraci chrupavek, vazů a kloubů. Testování proběhlo na mém 13letém valachovi Billym, který měl díky jeho vysoké hmotnosti a velké zátěži v průběhu sezóny bolesti kloubů a pohybového systému. Výsledky a změny se ukázaly po přibližně 3 týdnech, kdy se začal lépe hýbat, začal mít mnohem lepší chody a ve výběhu začal být živější. A-FLEX mu pomohl od bolesti, a ještě mu moc chutnal. Billy teď vypadá šťastnější a dovádí jako hříbě.

Sofie a kůň Billy

Hana a pes Ben

Navštívili jsme veterináře a byla nám diagnostikována ruptura pravého předního zkříženého vazu. Ben podstoupil operaci vazu. Po operaci bral léky na bolest a jako doplněk stravy nám byl doporučen A-FLEX. Léky na bolest jsme podávali 2 týdny a poté už stačil dávat pouze sirup. Bohužel během půl roku došlo k přetížení zdravé končetiny a ruptuře vazu na i na levé končetině. Tentokrát jsme A-FLEX nasadili rovnou. Musím říct, že rekonvalescence byla výrazně kratší a končetinu začal zatěžovat dřív. Nyní A-FLEX používáme v pravidelných kůrách. Jako velkou výhodu vidíme, že se jedná o sirup, který lze přimíchat do jídla. Už žádné "maskování" tablet v šunce a násilné otvírání tlamy.

Hana a pes Ben

Nejste si jistí?

Kontaktujte naší poradnu,
rádi vám poradíme.

Napsat do poradny