O společnosti

CANAMIPHARM s. r. o.

...již 15 let firma Canamipharm vyvíjí a vyrábí špičkové veterinární produkty - nyní pod vlastní značkou Canami...

Shoptet - Canami

Společnost Canamipharm s.r.o vznikla v roce 2006. U jejího vzniku byla skupina veterinárních lékařů, kteří společně s výrobci špičkové sportovní výživy vyvinuli produkt REKONVALESCENT. Tento Veterinární nutriční doplněk byl využíván pro podporu psů a koček v rekonvalescenci, pooperačních stavech a u onkologických pacientů. Svoje místo si rychle našel jako energetická a regenerační podpora u záchranářských psů, pracujících při zásazích u nás i v zahraničí.

Další skupinou produktů, které společnost Canamipharm s.r.o uvedla na trh byly chondroprotektiva, tedy preparáty chránící pohybový aparát zvířat. Konkrétně šlo o produkty CHONROFLEX a CHONDROFLEX LARGE. Tyto produkty se staly průkopníky veterinárních doplňků v sirupové formě.

V roce 2009 společnost Canamipharm s.r.o prodala licence na tyto výrobky zahraniční farmaceutické firmě a dále je vyráběla pod jinými obchodními názvy. Ve spolupráci s odborníky ve veterinární medicíně a výživě vznikla řada produktů, které se staly nedílnou součástí veterinárního trhu u nás i v zahraničí.

V roce 2020 se Canamipharm s.r.o. vrátil k výrobě vlastních produktů. Výsledkem je uvedení kloubní výživy A-FLEX a A-FLEX EQUINE. V současné době společnost Canamipharm s.r.o pokračuje ve vývoji dalších, inovativních veterinárních produktů, které bude postupně představovat na trhu.